Bioregeneračné centrum, alternatívna medicína


Diagnostika magnetickým kvantovým analyzátorom

Kvantový rezonančný analyzátor Kingray ® je diagnosticky pristroj, ktorý vyhodnotí až 38 zdravotných správ a 261 analýz zdravia. 

Je to vynikajúca pomôcka s doporučeniami zmien v životnom štýle, orientáciou na chýbajúce stopové prvky, minerály, vitamíny… 

Prístroj vytvára možnosť postupného predbežného hodnotenia zmien ak sa človek usiluje niečo vo svojom životnom štýle zmeniť. Celkom k dispozícii je 39 správ. 

Dá sa na výsledky spoľahnúť? Odhadovaná presnosť výrobcom je približne 90%. Prístroj nie je zázrakom na poli diagnostiky ale veľmi praktickým nástrojom na overovanie vnútorného prostredia organizmu v ktorom žijú a veľmi často krát i trpia naše bunky. Cieľ je aby sa tento stav napravil na vytvorenie priaznivého prostredia pre naše bunky so všetkými komponentami, ktoré potrebujú k plne funkčnému životu a metabolizmu. 

Prístroj Kvantový magnetický analyzátor nie je dokonalý, ale je perfektný. Ak človek nerobí počas opakujúcich sa testovaní pre svoje zdravie nič, málo sa mení vo výsledkoch pri opakujúcich analýzach na prístroji. Ak začnete suplementovať to, čo vám chýba, stav sa zlepšuje a to detekuje prístroj ale aj človek to neskôr spozoruje sám na sebe. Ak dopĺňate najviac chýbajúci komponent z analýzy prístrojom, ktorý blokuje množstvo procesov, najprv sa rozhádžu aj iné komponenty, ktoré do týchto zablokovaných procesov vstupujú, takže treba užívať súbežne aj jeden komplexný produkt na doplnenie všetkého napr. kardiocentrum s množstvom minerálov a vitamínov a pritom vo vyšších dávkach treba intenzívnejšie dopĺňať najviac chýbajúce komponenty. Napríklad ak chýba vápnik a človek je kyslý tak sa kyslosť postupne stráca dopĺňaním vápnika, najprv ide vápnik na korekciu prekyslenia a až neskôr sa začne dopĺňať do kostí a analýzy to ukazujú. Komu chýba vápnik treba ho brať s D3, ale tomu chýba aj kolagén takže v druhej etape treba suplementovať kolagén, nakoľko sa pri odbúravaní odbúraval v poradí skôr ako vápnik. Treba dodržiavať aj iné pravidlá, napríklad, že Kolagén má isť s vitamínom C. Ak sprievodným javom prekyslenia sú neelastické cievy, treba dopĺňať rutozidy – napríklad Venoruton plus kolagén plus vitamín C a urobiť cievy takými aké majú byť. Vitamíny sa dopĺňajú ľahšie, minerály trvajú mesiace, ak je telo zdevastované prekyslením. 

Opakovaním vyšetrení na prístroji sa stav zlepšuje. Prístroj jednoducho funguje tak, že naznačuje smer. Netreba robiť paniku ak je niečo veľmi mimo, treba sa zamyslieť nad metabolizmom a dodať telu čo si pýta a čo mu najviac chýba. Už len tým sa stav ľudí zlepšuje. 

BIOquant zlepšuje účinok všetkých liekov a suplementov. Stará sa o krv a jej reológiu, ale nevie dodávať telu komponenty, ktoré mu chýbajú, tie sa musia doplniť ústami. Je len logické že chýbajúci vápnik je dôsledkom niečoho, ale to, že chýba je príčinou oveľa závažnejších vecí. Tak aspoň v tomto bode treba tie pyramídy zablokovaných procesov, ktoré sa navzájom prelínajú a sú v prieniku, poprerušovať ako sa najviac dá a telo sa postupne znormalizuje a zlepší sa aj funkcia orgánov, napríklad detoxikačná funkcia a ťažké kovy idú do normy ak boli predtým zvýšené. Po otrave napríklad jedlom je v človeku rozhasené takmer všetko. Preto treba intenzívne dodávať čo najviac chýba a sú to všetky stavebné materiály na regeneráciu a tvorbu nových buniek. AK vieme čo nám chýba, vieme proces dopĺňania robiť efektívnejšie. 

Prístroj nevie, že nemáte žlčník a tak môže hlásiť stav žlčníka v poriadku, sú tam 4 ukazovatele ,ale to vypovedá o žlčovodoch v pečenia a produkcii žlče, že je to poriadku. Prístroj nevie, že máte diabetes a hlási pankreas v poriadku, môže ale signalizovať cukor v moči, alebo v krvi a kontrola glykémie glukomerom je nutná na presné stanovenie cukru v krvi. Prístroj však môže hlásiť problémy alebo zmeny v produkcii inzulínu, ale pritom pankreas je v podstate zdravý, človek s ním bude žiť roky, len produkcia inzulínu nie je v poriadku….A tak máme diabetes. 

S prístrojom sa dá perfektne zlepšiť stav fungovania cievneho riečiska, dodať mu elasticitu, odľahčiť srdce, znížiť riziko rozvoja ochorení klbového aparátu….. Je toho množstvo čo sa s tým dá. 

Jeho výsledky nie sú lekárke správy a smerujú len na orientovanie človeka k správnemu životnému štýlu, ale najprv ozaj treba doplniť to, čo chýba, kým je čas a nerozvinie sa z toho závažná patológia. Výrobca odhaduje hodnovernosť jeho výsledkov na cca 90%. U prístroja nejde o to, aké čísla ako smerodajné hodnoty diagnostikuje ale o to, aby jeho odporúčania viedli človeka k zlepšeniu zdravotného stavu. 

Na začiatku prístroj ukazoval takmer u každého, že je prekyslený a má nedostatok vápnika. Asi je to diagnóza našej súčasnej civilizácie na Slovenku. Jedna moja pacientka  dlhodobejšie užívala Vápnik s D3 a tá mala výsledky vápnika ihneď v norme. Len zriedka sa nájdu takí jedinci, čo im vápnik nechýba. Takto by sa dalo pokračovať, máme veľa príbehov, a preukázalo sa, že to funguje ako celok. Ako niečo, čo má za cieľ dostať látky v organizme do rovnováhy, čo je podmienkou správneho priebehu reakcií v človeku. 

Ľudia nemajú bežne v každodennom živote dostupný prístroj čo by do nich trochu videl a vedel by im povedať čo im chýba za jedinú minútu. Aj keď štúdium výsledkov z prístroja a voľba vhodného postupu na nápravu problémov je niečo čo trvá minimálne 15 minút. Na druhej strane to netreba preháňať ale skôr treba pre seba začať niečo robiť. Dodať do tela to, čo telo potrebuje. Preto neanalyzujte príliš prvé výsledky, rozkolísaný organizmus sa dosť ťažko analyzuje vo všetkých oblastiach. 

Rozhodujúce pre človeka je začať pre seba niečo robiť. Niečo prospešné pre svoje zdravie. K tomu ale treba vedieť, čo nám chýba. O tom je tento analyzátor. Na úroveň súčasnej doby dáva pekný prehľad aj keď nepozná anamnézu človeka, nepozná jeho akútny stav alebo chronické ochorenia. Pozná len vek, hmotnosť a výšku. A všetko to, čo nasníma behom minúty. Skúste prístroju veriť 3 mesiace a uvidíte pozitívne výsledky.