Bioregeneračné centrum, alternatívna medicína


Dens terapia

"Sen o univerzálnej metóde liečenia väčšiny chorôb sa  stáva  realitou.  Na základe stáročiami opradenej skúsenosti východnej medicíny a výsledkov  jemno  hmotných skúmaní  ruských  vedcov   bol   vytvorený svojimi  účinkami  originálny   a  unikátny fyzioterapeutický prístroj DENAS. Vynikajúci pomocník  pre odstránenie  bolestivých syndrómov ,  prevencii  rozvoja  chronických ochorení  a  taktiež ich  liečenia. Je to rodinný  lekár,  ktorý vždy  bude  s  Vami.  V šikovných rukách lekára prístroj pomôže rozšíriť  diapa  zónu  terapeutického  účinkovania  a  pomôcť  poradiť  sa  so  širokým okruhom ochorení. A čo je najviac dôležité, myšlienka liečiť nie chorobu ale chorého  sa stalo realitou.
Doktor medicínskych vied A. M. Lavrukov

Denas-terapia (alebo Dens terapia) - nový spôsob diagnostiky, prevencie a liečby širokého spektra chorôb pôsobením neuro podobnými impulzmi na reflexné body a zóny tela. Denas-terapia je spojenie výdobytku modernej vedy a storočných skúseností čínskej medicíny.

Základom DENAS-terapie je aktivizácia obranných a seba regulačných síl organizmu. DENAS-terapia využíva prenosné prístroje s elektródami, ktoré vysielajú elektrické impulzy priamo na postihnuté miesto, tak aj do príslušných akupresúrnych bodov a reflexných zón. Priebeh týchto impulzov sa najviac mení podľa odporu kože a ďalších hodnôt, a preto prístroj Denas pôsobí individuálne na každého pacienta a na každé miesto.

Fyzioterapeutické prístroje DENAS môžu byť použité ako spoľahlivé a účinné analgetikum na akýkoľvek druh bolesti alebo ako prvá pomoc pri úrazoch a akútnych stavoch. Sú účinné pri bolestiach chrbta, kĺbov a svalov, horúčke, nachladnutí, poruche potencie, krvnom tlaku, opuchoch, zápaloch nervov atď.

Pomocou DENS terapie možno efektívne ovplyvňovať stav prakticky všetkých orgánov a tkanív. Tým DENS terapia dáva človeku nielen zdravie, ale i slobodu a znižuje jeho závislosť na liekoch, lekároch a liečiteľoch. Preto DENS terapia je súčasťou nášho projektu Zdravý život bez liekov a lekárov.

Ochorenia Počet
liečených
pacientov
Výsledky liečenia ( % )
Značné
zlepšenie
Zlepšenie Bez zmien Zhoršenie
Detská
cerebrálna
obrna
30     82,5 17,0 0,5 0,0
Dôsledky
mozgovej
porážky
45 71,3 25,7 3,0 0,0
Migréna 15 90,8 6,9 2,3 0,0
Neurológia
trojklanného
nervu
40 83,7 15,2 1,1 0,0
Diskogénna
radikulopatia
40 97,8 2,2 0,0 0,0
Ochorenie
dýchacích
orgánov
31 95,1 4,9 0,0 0,0
Ochorenie
tráviacich
orgánov
48 86,9 11,7 1,4 0,0


Kontraindikácia: Kardiostimulátor, onkologické novotvary.Použitie prístroja DENAS je ľahké, bezpečné, príjemné a nemá kontraindikácie, alebo neblahé vedľajšie účinky. Liečivé účinky DENAS-terapie sú skutočne široké: zlepšuje sa celkový a miestny krvný obeh, obnovuje sa inervácia tkanív, urýchľuje sa metabolizmus a odplavovanie toxických produktov látkovej premeny, aktivujú sa dôležité enzýmy, normalizuje sa svalový a cievny tonus, zlepšuje sa imunita a zmierňujú sa bolesti. Prístroje sú vhodné pre použitie v rámci činností lekárskych a rehabilitačných zariadení, kozmetických a masážnych salónov, centier alternatívnej medicíny a pod.

S pomocou Denas-terapie môžeme vyliečiť:

 •  neurotitídy lebkovo mozgových nervov, nervov končatín a plexitídy
 •  neurologické ochorenia
 •  neurocirkulačné poruch
 •  ochorenia podporno-pohybového systému
 •  choroby orgánov dýchania (prechladnutie, chrípka, bronchytída, zápal pľúc, pleuritída, alergická nádcha)
 •  niektoré choroby krčných orgánov
 •  choroby orgánov trávenia 
 •  choroby srdcovo-cievneho systému (ischemická choroba srdca, zápalové ochorenie svalu srdca a jeho vrstiev)
 •  hypertenzia, hypotenzia 
 •  choroby obličiek a močových ciest
 •  ženské choroby
 •  choroby v ústnej dutine a zubov
 •  prostatitídu